חסר רכיב

משולחנו של מנהל הקהילה

04/01/2018
תקציב קהילה 2018
מסיימים שנה ופותחים שנה, ואנשי הנהלת חשבונות, אסף, יוסי, עדי ורונית, בהובלתו של ספי דואגים להשלים את החסר ולספק את מירב הנתונים, כדי שנוכל להבין כיצד מסתיימת לה שנה ומה אנו יכולים לתכנן לשנה הקרובה. הזדמנות לומר תודה על העבודה הטובה והמקצועית. הערכה רבה על התמודדות עם תוכנה חדשה והעברת כל החומרים, תוך כדי תנועה והכל ברוח טובה. תודה!
התקציב הוצג השבוע ואושר בהנהלת קהילה. נאשר בוועד ההנהלה ונגיע לדיון ואישור באספה ב- 16.1.2018.

אני בצפון וליבי בדרום

קשה לי לתאר ולהבין מה מרגיש מי שיושב בביתו ולפתע "צבע אדום", מי שאינו בביתו ונמצא בקניות בשדרות וילדיו נשארו בבית, ולפתע "צבע אדום" ומי שמוצא את עצמו בארכיון בעת פגיעה בגג.
אתם גיבורים בעיני. באמת מיוחדים בהתמודדות ובדרך התגובה – כל אחד בדרכו. מרגש מאוד!
חוויתי תחושה חדשה כשאני בצפון וליבי אתכם, קהילת נחל עוז בדרום, אשר עוברת לפתע משגרה לחירום חוזרים שוב לשגרה. למזל כולנו, אירוע ללא נפגעים בעין אך, הנפש רגישה, סופגת וכואבת. כל מי שצריך את העזרה והתמיכה אנו פה – כולנו זמינים וקשובים.

שנה חדשה

מה מברכים לשנה אזרחית –חדשה/סילבסטר, נובִי גוד. לא אברך ב "כתיבה וחתימה טובה", שהרי אין כותב ואין חותם בעת הזאת (היה עסוק בתשרי), אבל נברך את כולנו שנהיה אזרחים טובים, אכפתיים ומשפיעים, שימשיך לו הגשם ויבטל את התחזיות הקודרות לשנת בצורת, שהגידולים שלנו יצליחו בענק, שהחלב יהיה איכותי ובכמויות ובעיקר נאחל; שהשקט יגבר על הרעש והשגרה תימשך עוד ועוד ועוד קצת.

נוי חצר ותברואה

אנו נערכים מעט אחרת ומכניסים תחת קורת גג אחת את ענפי הנוי חצר ותברואה. ענף אחד בניהולו של מיקי, שיהיה אחראי על כל החצר. לצדו של מיקי – מוישיק, עידו ואילן הלוקחים אחריות על הנוי, חצר ותברואה. עד היום פעלו בשיתוף פעולה וסייעו האחד לשני ובתקופה הקרובה ילמדו לעבוד כיחידה אחת. שכונה חדשה לקראת אכלוס, הקיבוץ גדל, והדרישות גדלות אף הן. בהצלחה לכולנו.

כתף ימין כתף שמאל ....
תודה רבה לברי ולכל מי שסייע לו לארגן ערב הוקרה קהילתי לכל העובדים/ות בקיבוץ והמתנדבים בוועדות השונות. תמיד טוב ונכון לעצור מעת לעת ולומר תודה, להכיר ולהוקיר על העבודה ועל הזמן שהחבר/עובד נותן למען הקהילה. אנו לומדים ומפיקים לקחים לדיוור נכון ומתאים, כדי שכולם יקבלו את ההזמנה לערב. ועל ערן שחר המופלא כבר המלצתי לכל חברי ולכל מי שרוצה לדעת איך להתלהב. היה מדהים.

דוחות ביקורת
אנו מסיימים עם תקציב 2018 ומתפנים לעסוק בהנהלת קהילה בדוחו"ת ביקורת, שהוגשו ע"י וועדת ביקורת. הדו"ח בנושא חינוך לקראת דיון פנימי בוועדת חינוך ולאחריו בהנהלת קהילה (23.1) ודו"ח בנושא ענפי שירות – אחזקה, חשמליה ונוי נמצא בשלב התגובות ונדון גם בו באותה ישיבת הנהלה.

שבת שלום
אהרלה פוקס
חסר רכיב