קיבוץ נחל עוז
חסר רכיב

חנוכה בנעורים

17/01/2017

תקופה חנוכה חלפה ביעף ובנעורים מסכמים שלושה שבועות של פעילות ענפה ומהנה.

בראש ובראשונה אנו רוצים לברך את טליה וליאור המקובצים החדשים והמקסימים שלנו בברכת ברוכים הבאים למשפחתנו היקרה. אנו מאחלים לכם הרבה כיף והצלחה בדרככם החדשה והמדהימה!


בשבוע שלפני חנוכה נכנסו כבר להילוך גבוה לקראת מסיבת החנוכה של הקיבוץ. הנעורים עבדו בכל יום על הכנת הציוד להצגת החנוכה שנעשתה בשיתוף עם המכינה. ניסרנו, שייפנו, חתכנו, צבענו וחיברנו חלק לחלק את כל הציוד הנדרש למסיבת החנוכה. כאשר הגענו לשיא הגדול של מסיבת החנוכה, בה קישטנו את חדר האוכל והנעורים היו יצירתיים כשהתוצאה הייתה מדהימה ומזהירת פנים לכל המשתתפים.

תודה רבה לדיאנה שניצחה ביד רמה על ההצגה בה הנעורים לקחו חלק יחד עם חברי וחברות המכינה.

בהמשך חג החנוכה נפגשנו בכל יום בנעורים וקיימנו פעילויות נעימות לחורף.
התחלנו בהכנת קולאז' נעורים העשוי מקנבסים קטנים, כאשר כל אחד מהנעורים מעצב על הקנבס האישי שלו את יצירתו וביחד מחברים הכל לכדי יצירה גדולה התלויה בכניסה לחביב. מוזמנים לראות בעצמכם.

המשכנו לפעילות אסקייפ-רום, בה הנעורים נסגרו יחד בחביב, כשצוות ההדרכה ממתין בחוץ ועל הנעורים לעכוב אחר הרמזים המפוזרים בחביב ולפצח אותם על מנת להגיע לרמז האחרון שבו עליהם להתקשר לצוות ההדרכה שמשחרר אותם מהחדר.
לקראת סופ"ש חנוכה קיימנו פיקניק על הדשא לרבוץ מעט בשמש.

וביום האחרון לחופשה קיימנו פוייקה בפינת חי כאשר בשלב מסויים, נעמדנו סביב המדורה וכתבנו דברים שברצוננו לשחרר מאיתנו, כתבנו אותם על דף והשלכנו למדורה עם כוונה להתחלה חדשה ונקיה לקראת השנה האזרחית החדשה.

בשבוע שלאחר חנוכה עבדנו רבות על פרוייקט אדניות לפינת החי של הקיבוץ. אספנו משטחים וספסלים אשר לא נמצאים בשימוש, פירקנו אותם, ניסרנו וחיברנו קרש אל קרש לכדי אדניות בכל מיני גדלים אשר בהם נשתול פרחים וצמחי נוי ונמקם אותם ברחבי פינת החי.

בנוסף, ילדי שנת הבא מצווה סיימו פרוייקט הכנת שולחנות עץ קטנים ומעוטרים אותם הכינו יחד עם משפחה מחו"ל. בשבוע האחרון הגיעו ילדי בר המצווה להעניק את השולחנות לגן סביון והם הונחו כלאחר כבוד באזור המשחקים לשימוש ילדי הגן. כל הכבוד!

ולסיום נעים ומלא בנחת- החלה מסורת חדשה בחביב של מצטיין חודשי אשר ייבחר על ידי צוות ההדרכה על פי רמת ההשקעה, ההתמדה, הרצינות והמעורבות. המצטייין השבועי יצ'ופר בפינוק.
וכבר יש לנו מצטיין ראשון לשנת 2017 אשר הוכיח רצינות תהומית לגבי הפרוייקטים האחרונים של חביב ודאג להצלחתם והנעתם ללא לאות.

כל הכבוד לך עילי פוסלושניק! גאים בך מאד.

סופש נעים ורווי בנחת.

חסר רכיב