קיבוץ נחל עוז
חסר רכיב

יום מגמת תאטרון של 'תיכון שער הנגב' בנחל עוז

13/02/2019

לחברי נחל-עוז היקרים והאהובים,

ביום חמישי האחרון (7.2.19) הגענו, תלמידי מגמת תיאטרון מבית חינוך “שער הנגב”, ליום התנדבות ולמידה בקיבוצכם. שבחרנו בנחל עוז בשל הסמיכות לעזה, המעלים שאלות ותובנות משמעותיות אודות התחושה של "בית" וכיצד מתמודדים עם בית שנמצא בסכנה?

חברי קיבוץ, ותיקים וחדשים, אירחו אותנו במועדון וניהלו עם תלמידנו שיחות מרתקות ומרגשות לגבי החיים בקיבוץ נחל עוז. כל אחד מהחברים והחברות ישב יחד עם חבורה של תלמידים וסיפר להם על המשמעות האישית עבורו להקים בית בנחל עוז, מה היה פעם ומה עכשיו ואיך הבית השתנה לאורך הזמן...

המפגש בין בני הנוער לחברי הקהילה היה קסום, מעמיק ונפלא. התלמידים ישבו מרותקים, סקרנים ונלהבים לשמוע את האנשים ואת הסיפורים, הכול-כך דומים, אך יחד עם זאת שונים, מהווי חייהם. אנחנו מודים מעומק הלב לחברים הנפלאים של נחל עוז שנפגשו ושוחחו עמנו. אתם קהילה נפלאה ומרגשת ומהווים דוגמה ומופת לחיי קהילה חמים, תומכים והדדיים.

לא הסתפקנו בדיבורים ולאחר השיחות יצאנו לעבוד במשק החי של הקיבוץ, במטרה לתרום מעט לקהילה שאירחה אותנו כה יפה.

התפזרנו לצוותי עבודה של צביעה, ניקוי ושדרוג פינת החי עד כמה שיכולנו. אנו מקווים שתיהנו מהצבעוניות הרעננה והחדשה של המשק :( השנה זכינו שיצטרפו אלינו למגמה שלושה מתלמידי ה”מקובצת” של נחל עוז (מיכאל, עילאי וניר) שארגנו למופת יחד עם תהילה הקסומה, את כל היום הזה.

תודה ענקית לחברי נחל עוז, לתהילה הנפלאה, לציפי הראל הנהדרת, לחברי “המקובצת” (כולל גלי שהצטרפה אלינו) ולמדריכי הנעורים רוני ויהודה.

מעריכים ואוהבים אתכם,
מגמת תיאטרון מורי המגמה, להב תימור ומיכל ווסר
בית חינוך “שער הנגב”

מוזמנים לצפות בסרטון מהמפגש:

   

מסמכים מצורפים

מכתב לנחל עוז2
חסר רכיב