'רפת תחת אש' מתוך 'ישראל היום'
07/02/2022
![צילום: אריק סולטן צילום: אריק סולטן](https://www.nahaloz.org.il/media/sal/pages_media/1174/f5_%D7%A8%D7%A4%D7%AA%20%D7%A0%D7%97%D7%9C%20%D7%A2%D7%95%D7%96.jpg)
צילום: אריק סולטן
מתוך כתבה שפורסמה על הרפת שלנו באתר 'ישראל היום' בשיתוף תנובה:
הרפתנים בעוטף עזה לא יכולים להרשות לעצמם לעזוב, גם בזמן שהטילים שורקים מעליהם. גידי, מנהל הרפת בקיבוץ נחל עוז - הקרובה ביותר לגדר המערכת - מספר על החשש לשלום העובדים, על הפגיעה שספגה היונקיה ב"שומר החומות", ועל שיקום הנזקים בכל פעם מחדש. אלעזר כהן, רכז קשרי יצרנים של תנובה בדרום: "גם בזמן מבצעים ולחימה, גם תחת סכנה ממשית יומיומית, הם ממשיכים לעבוד ולייצר חלב באיכות גבוהה מאוד".
לחצו כאן לכתבה המלאה באתר 'ישראל היום'